«поддержка Сша Снизится»: Ес Сделал Заявление О Военной Помощи Укра Главком

Тим, хто мешкає за кордоном, спростили шлях для підтримки української армії. Тепер замість SWIFT-платежів WayForPay приймає гроші з будь-якої карти світу, оплати GooglePay, ApplePay, UnionPay. Кошти надходять безпосередньо на рахунок НБУ до Фонду підтримки Української Армії. Спеціальний рахунок для допомоги закладам охорони здоровʼя відкрило Міністерство охорони здоровʼя спільно з товариством Червоного Хреста.

«Армія SOS» – це громадська ініціатива, що допомагає ЗСУ саме у повітряній та радіотехнічній розвідці, а також системах управління та вогневої поразки. Тут закликають пожертвувати $2,ninety nine на ракету, яка пошле кривавого диктатора подалі від Землі. Рахунок належить державному підприємству «Дія», а отримані кошти витратять на відновлення зруйнованої інфраструктури України. За цим номером Вас проінформують і нададуть консультацію щодо чинних законів та інших нормативно-правових актів, можливих шляхів вирішення проблемних питань тощо. Міністерство оборони України щоденно працює над тим, щоб наші військові були забезпечені всім необхідним на полі бою.

Перерахувати гроші можна і з карти «єПідтримка» зокрема. “Гаряча лінія” є інструментом реалізації права громадян на усні звернення з питань, що належать до компетенції Міністерства оборони України. Особливу увагу організатори приділяють безпеці. На Олімпіаді в 2024 році змагатимуться не лише спортсмени, а й новітні технології. Як вони допоможуть відстежити злочинців та запобігти нещасним вИпадкам – ро… Благодійний Фонд імені Олексія Ставніцера закуповує бронежилети та каски для українських сил територіальної оборони.

Для інтернет-видань обов’язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується Законом. Міжнародний благодійний фонд «ДІМ» збирає кошти для забезпечення армії спорядженням, технікою та засобами тактичної медицини. Українське Міністерство оборони також приймає прямі пожертвування на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних сил. Ось рахунки, на які можна надіслати кошти.

Перерахувати кошти з території України та з-за кордону можуть громадяни, підприємства та організації будь-якої країни. Фінансову допомогу нададуть для підтримки лікарень у порятунку захисників України. Call-центр Генерального штабу Збройних Сил України для забезпечення своєчасного та якісного розгляду звернень (заяв) громадян, що надходять до Генерального Международный предприниматель перечислил более 100 млн грн на Армию дронов штабу ЗС України. У «Повернись живим» можна переказати гроші з картки будь-якого банку. Також є варіанти відправлення коштів на Patreon, рахунок Bitcoin та за допомогою SWIFT-перекладу. Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди 0352.ua за умови розміщення в тексті обов’язкового посилання на 0352.ua – Сайт міста Тернополя.